ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 16.04.2023 08:12

Великдень - це про Перемогу! Перемогу Світла і Добра! Сьогодні Світло, Добро, Правда - це Україна!

Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Героїзму української армії. Невтомності українських волонтерів. Багатовічне українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

Пам’ятаймо, Ісус переміг смерть і дарував нам надію на вічне життя, на перемогу добра над злом. І наші надії справдяться. Українське добро переможе зло. Ми знову будемо з любов’ю обіймати друзів та близьких, а всі наші Герої повернуться додому.

У день Світлого Христового Воскресіння від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, старост Благовіщенської міської ради бажаю вам і вашим родинам миру, здоров’я, сімейного затишку. Нехай Пасхальне Свято стане початком нового життя — кращого i добрішого! Перемоги нам! Щастя та благодаті Божої з небес. І хай по всій лунає Україні: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!».

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.