З Днем матері, найдорожчі наші!
За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.
Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній трубці, коли з того боку не відповідають. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.
Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.
Дякуємо вам за ваших синів доньок, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов. Дякуємо вам за ласку і ніжність, за довгі та безсонні ночі, за переживання та турботу, за напутні слова і благословення, за мудрі поради. Щастя і здоров’я всім вам, дорогі матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього - благословення! Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам! Миру у ваші оселі!
З повагою Віталій ДОВГОПОЛИЙ,
Благовіщенський міський голова.