Благовіщенська громада у жалобі

Дата: 20.05.2023 08:03

Фото без описуВійна продовжується ціною людських життів. Болісна звістка прийшла і в нашу громаду: захищаючи країну від ворога, звільняючи рідну землю, загинув житель села Вільхове Пучик Сергій Миколайович.

Сергій Миколайович народився 3 вересня 1984 року у селищі Новгородка Кіровоградської області. У 2013 році був активним учасником Революції Гідності, відстоював найважливіші цінності українців: гідність, свободу, незалежність та демократію. Після тих буремних подій переїхав до Вільхового. Надзвичайно добрий до всіх, трудолюбивий, товариський – таким Сергій Миколайович назавжди запамятається односельчанам.

24 лютого 2023 року Пучика Сергія мобілізували для виконання військового обовязку.

Розділяємо біль та горе рідних загиблого, схиляємо голову в глибокій скорботі і шані. Висловлюємо щирі співчуття дружині Ірині Валеріївні, сину Віталію та доньці Оксані.

Вічна память усім захисникам, які віддали життя за нашу свободу, наше майбутнє. Для усіх нас вони Герої назавжди.

Прощання із Сергієм Миколайовичем Пучиком відбудеться  20 травня 2023 року об 11.00 за адресою: с. Вільхове, вул. Гагаріна, 117.