ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 01.06.2023 08:16

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Дубіна Сергія Анатолійовича, який   загинув 1 червня 2022 року на території Харківської області.

Сергій Анатолійович народився 17 травня 1991 року у с. Кошаро-Олександрівка, де і закінчив 9 класів школи. Професію крановщика здобув в Ульяновському професійно-технічному училищі. Потім проходив службу у Збройних Силах України, працював механізатором СТОВ «Агрофірма «Нива». З початком російського вторгнення в Україну, Сергій Анатолійович пішов захищати державу.

Щирі співчуття матері, рідним та близьким Сергія Анатолійовича. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного.