Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 28.06.2023 08:06

Фото без описуЩиро вітаю вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції. Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому сформована Українська держава. Це «мирська Біблія».

Наш тисячолітній московський ворог намагається відібрати у нас суверенітет, демократію, право, безпеку і гідність, волю, культуру  і, найголовніше, – життя, розпаливши вогонь повномасштабної війни. Він хоче забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ.

Але українці добре пам’ятають свій обов’язок: відстояти Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій Україні.

Миру нам усім після Перемоги над московською нечистю. Слава Україні!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.