ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 13.07.2023 08:51

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Вацюка Дениса Дмитровича, який загинув 13 липня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Первомайське Ізюмського району Харківської області.

Денис Дмитрович Вацюк народився 2 травня 1995 року. Закінчив 9 класів Лозуватської школи та здобув професію машиніста крана автомобільного в Ульяновському професійно-технічному училищі. Після училища була служба у Збройних Силах України: три роки захищав нашу країну на Сході. За службу та участь в Антитерористичній операції був нагороджений почесними грамотами і нагородами.

З початком повномасштабного вторгнення Денис Дмитрович разом із батьком був мобілізований для захисту нашої держави.

Щирі співчуття батькам, рідним та близьким Дениса Дмитровича. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного.