ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 22.07.2023 08:05

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Довгополого Богдана Леонідовича. Його життя обірвала війна, з якою прийшов на нашу землю російський окупант.

Довгополий Богдан Леонідович народився 7 серпня 1979 року, закінчив 11 класів Кам’янокриничанської загальноосвітньої школи. У 1997 році був призваний на службу до лав Збройних Сил України, після завершення якої підписав контракт і ще на три роки пов’язав своє життя із військовою справою. Жителі Кам’яної Криниці добре знали Богдана Леонідовича як доброго і порядного чоловіка, активного любителя спорту. Після повернення у рідне село, він деякий час працював у колгоспі, згодом на будівництві у м. Одеса.

У перший же день повномасштабного вторгнення, Богдан Леонідович пішов боронити країну від окупантів, адже був вірний військовому і громадянському обов’язку. Загинув 22 липня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Андріївка Великоолександрівського району Херсонській області.

Сумуємо разом із матірю та рідними Героя. Вічна слава! Пам’ятаємо кожного