Шановні працівники та ветерани медицини Благовіщенської міської територіальної громади!

Дата: 27.07.2023 08:26

Фото без описуУ День медичного працівника прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю та професійність. Багато медиків відзначатимуть його на робочому місці, рятуючи життя жителів громади, допомагаючи сотням тимчасово переміщених осіб, які знайшли другу домівку в нашому краї. У час російської агресії медики цілодобово виконують титанічну роботу, надаючи допомогу пораненим бійцям Збройних Сил України, цивільним.

Дякую всім медичним працівникам за невтомну та важку працю, за врятовані життя, за ваш неоціненний вклад у перемогу України. Бажаю не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а і берегти своє. Нехай довге життя обдарує вас доброю долею, розумінням і вдячністю людей.

З повагою Віталій ДОВГОПОЛИЙ, Благовіщенський міський голова.