Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 28.07.2023 09:02

Фото без опису26 липня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому заслухано інформацію директора Центру соціальних служб міської ради Наталії Кизими «Про роботу міського Гуманітарного центру з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам  у зв’язку зі збройною агресією російської федерації після 24 лютого 2023 року».

Про роботу виконавчого комітету міської ради із зверненнями  громадян за І півріччя 2023 року,  про стан виконання рішень виконавчого комітету міської ради та про розгляд протоколів про адміністративні правопорушення проінформувала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Світлана Доценко.

Члени виконавчого комітету затвердили зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Благовіщенська лікарня» Благовіщенської міської ради на 2023 рік та прийняли ряд рішень, які стосуються захисту прав дітей.

Серед розглянутих питань також ішлося про створення комісії з  розгляду питань  щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Благовіщенської міської територіальної громади; про відшкодування різниці між тарифами, встановленими в економічно обґрунтованому розмірі та такими, які фактично застосовувалися на послугу вивезення рідких побутових відходів, що надається БМП «Комунальник»; про надання дозволу на видалення зелених насаджень; про зняття з квартирного обліку; про призначення помічників дієздатним особам; про затвердження проектно-кошторисної документації; про внесення змін до складу адміністративної комісії. З усіх питань прийнято відповідні рішення.