З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 12:46

Фото без описуТисячолітня історія українського державотворення сягає своїми витоками Руської середньовічної держави. Тут було закладено фундамент державницьких традицій українців. Звідси походить наш герб – Тризуб Володимира Великого, грошова одиниця та Київ як політичний і культурний центр України. Прийняття князем Володимиром у 988 році християнства стало для України цивілізаційним вибором. Саме в день вшанування памяті видатного державотворця Київського князя Володимира Великого та у День Хрещення Київської Руси-України встановлено День Української Державності.

Керівництво Благовіщенської міської ради та громадськість вшанували всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава, покладанням квітів до погруддя Тараса Шевченка. У закладах культури, бібліотеках громади проведено патріотично-виховні заходи, присвячені питанням становлення та розвитку українського державотворення, знаменних історичних постатей, походженню та еволюції державних символів України. У релігійних організаціях громади проведено урочисті молебні за Україну, Український народ, захисників і захисниць України, нашу Перемогу, мир в Україні та світі.