Срібні призери Чемпіонату України з пляжного гандболу

Дата: 28.08.2023 11:30

Фото без опису  З 13-17 серпня в м. Ужгород пройшов чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків 2010 року народження. Наші юні гандболісти разом з командою м. Кропивницький створили збірну Кіровоградської області і вирушили за новими перемогами. Чотири дні запеклих ігор по дві гри в день чекали на наших гандболістів. У запеклій боротьбі все ж таки вдалось вийти з групового етапу змагань та, перемігши збірну Закарпатської області, м. Ужгород та м. Харків, вийшли до фіналу змагань. У фіналі доля звела наших гандболстів з командою з м. Чорноморськ, які вважалися на цей період чинними чемпіонами попереднього чемпіонату України. Гра була напруженою, але все ж таки більш досвідчені гравці Чорноморська перемогли у цій зустрічі. У підсумку вольове друге місце в Чемпіонаті України сезону 2022/2023 за гандболістами з Кіровоградської області.

Склад команди з м. Благовіщенське: воротар команди - Пянкевич Артем, розігруючий- Кобзар Владислав, гравець атаки - Горєлий Ярослав, гравець захисту та нападу - Самайчук Денис. Тренери команди: Михайло Кравець та Олександр Русавський.

Бажаємо нових перемог.