Відкриті змагання з велосипедного туризму «Фігурне водіння велосипеда»

Дата: 27.09.2023 16:13

Фото без опису27 вересня 2023 року з нагоди Всесвітнього дня туризму в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися відкриті змагання з велосипедного туризму«Фігурне водіння велосипеда» між учнями 7 класів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади.

На  сьогоднішній день велоспорт – одна з популярних форм рухової активності, яка зміцнює  організм, приносить емоційне піднесення. Оволодіння технікою фігурного водіння сприяє розвитку навичок їзди на велосипеді у найнесподіваніших ситуаціях.

Сонячний вересневий ранок зібрав любителів цього виду туризму в обійми пречудової природи міського парку. Гарна  погода та настрій учасників, доброзичливе, щире відношення організаторів та суддів змагань надали заходу урочистості та спортивного  піднесення.

Вітаємо  переможців змагань: І місце – команда «Живчики» Благовіщенського  ліцею «Інтелект» Благовіщенської міської ради; ІІ місце – команда «Лідер»  Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» Благовіщенської міської ради; ІІІ місце – команда  «Переможці»  Лозуватського ліцею Благовіщенської міської ради.