Відкриті змагання з велосипедного туризму «Фігурне водіння велосипеда»
27 вересня 2023 року з нагоди Всесвітнього дня туризму в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбулися відкриті змагання з велосипедного туризму«Фігурне водіння велосипеда» між учнями 7 класів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади.
На сьогоднішній день велоспорт – одна з популярних форм рухової активності, яка зміцнює організм, приносить емоційне піднесення. Оволодіння технікою фігурного водіння сприяє розвитку навичок їзди на велосипеді у найнесподіваніших ситуаціях.
Сонячний вересневий ранок зібрав любителів цього виду туризму в обійми пречудової природи міського парку. Гарна погода та настрій учасників, доброзичливе, щире відношення організаторів та суддів змагань надали заходу урочистості та спортивного піднесення.
Вітаємо переможців змагань: І місце – команда «Живчики» Благовіщенського ліцею «Інтелект» Благовіщенської міської ради; ІІ місце – команда «Лідер» Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» Благовіщенської міської ради; ІІІ місце – команда «Переможці» Лозуватського ліцею Благовіщенської міської ради.