Шановні жителі Благовіщенської територіальної громади!

Дата: 01.10.2023 08:04

Фото без описуСьогодні, у День людей похилого віку, День ветерана вітаю жителів громади «золотого віку». Це молоді душею люди, які беруть активну участь у житті громади. Незважаючи на вік, багато з них стали волонтерами та працюють заради нашої спільної перемоги. Багато безкоштовно у своїх домівкам надали прихисток людям з фронтових областей України. Навіть у складні часи повномасштабного московського вторгнення вони показують молодшим поколінням приклад патріотизму та любові до України.

Найбільше багатство людей поважного віку – їх досвід, мудрість та знання, які ми цінуємо.

Щиро вітаю наших мудрих і досвідчених зі святом їхньої «осені». Нехай вона буде мирною, спокійною і сонячною. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться для них родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

З повагою, Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.