Шановні викладачі, майстри виробничого навчання, працівники Благовіщенського професійно-технічного ліцею!

Дата: 02.10.2023 08:01

Фото без описуЩиро вітаю вас із професійним святом. Роль закладу професійно-технічної освіти надзвичайно важлива як для нашої громади, так і для країни в цілому. З початку війни ви своєю сумлінною працею не тільки забезпечували професійну підготовку робітничих кадрів, але й разом із вихованцями долучились до волонтерських ініціатив: підтримували Збройні Сили України, виготовляли буржуйки, шили валянки та необхідне спорядження. Коли колектив спільно працює заради сильної мети – це є мотивація, спільний успіх та гарний результат. Впевнений, що ваші учні будуть на передовій відбудови України після нашої Перемоги.

З нагоди професійного свята бажаю вам сил, натхнення, віри, незламності духу і особистих гараздів. Миру усім!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.