Шаховий турнір

Дата: 30.10.2023 13:29

Фото без опису28 жовтня 2023 року за підтримки міського голови Віталія Довгополого, з метою  популяризації шахового виду спорту,  а також мотиваційно-патріотичного виховання населення, підтримки Збройних Сил України, відділом культури, спорту та туризму Благовіщенської  міської ради у Центрі культури та дозвілля було проведено відкритий шаховий турнір на першість Благовіщенської міської територіальної громади .

У турнірі взяли  участь поціновувачі шахів, зокрема, Гайворонської, Голованівської, Благовіщенської громад. Турнір проводився в трьох категоріях: загальний залік; юнаки 10 плюс; 60 плюс.

Переможцями у загальному заліку стали: 1 місце - Теренюк Віктор (с. Лозувата), 2 місце – Телятников Анатолій (м. Гайворон), 3 місце – Пацалюк Валерій (м. Благовіщенське). У категорії юнаки 10 плюс: 1 - місце Андрій Усович (м. Благовіщенське), 2 місце - Павловський Радомир (с. Новоселиця), 3 місце – Олексій Міщенко (м. Голованівськ).

Категорія 60 плюс: 1місце – Телятников Анатолій (м. Гайворон), 2 місце – Тітаренко Микола (с. Данилова Балка), 3 місце – Сулима Михайло (с. Лозувата).

Подяку за підтримку відділ культури, спорту та туризму Благовіщенської  міської ради висловлює Сулимі Михайлу Михайловичу.