Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 08:50

Допомога, розуміння та підтримка – це те, чого потребують люди у складних життєвих ситуаціях. А особливо зараз, під час війни, коли кожному, хто втратив найдорожче, дуже важко морально та матеріально. Окрім літніх людей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт ваша підтримка необхідна ще й внутрішньо переміщеним особам, які, залишившись без пожитків і прихистку, рятуються у нашій громалі від бойових дій та окупації. Багато людей сьогодні не можуть без вас і багато кажуть вам «дякую».

Шановні соціальні працівники! Прийміть слова вдячності за вашу віддану, наполегливу та необхідну працю. Бажаю усім нам миру та перемоги! А кожному з вас – щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку ви робите!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.