Громада оплакує свого Героя

Дата: 06.11.2023 16:10

Фото без описуБлаговіщенська громада отримала болючу звістку з фронту. Під час виконання бойових завдань на лівому березі річки Дніпро Херсонської області 03 листопада 2023 року героїчно загинув житель Благовіщенського Однороженко Олександр Володимирович.

Олександр Володимирович Однороженко народився 23 квітня 1980 року у селі Шамраєве. Після навчання у Шамраївській школі, здобув спеціальність тракториста та одружився. Працював у Шамраївському відділенні бурякорадгоспу, трудився у різних населених пунктах України, щоб забезпечити сім’ю. Разом із дружиною Світланою Миколаївною виховували чотирьох дітей. У 2019 році родина переїхала до Благовіщенського.

13 вересня 2023 року Олександр Володимирович був мобілізований і став на захист своєї країни, своїх рідних.

Висловлюємо щирі співчуття матері Надії Володимирівні, дружині Світлані Миколаївні, дітям Володимиру, Олександру, Діані та Богдані, сестрі Інні Володимирівні, рідним і близьким Олександра Володимировича. Розділяємо біль вашої втрати. Пам’ять про Героїв, які віддали своє життя, щоб ми могли жити, назавжди у наших серцях.

Інформацію про поховання Олександра Однороженка буде повідомлено додатково.