Відбулося засідання комісій міської ради

Дата: 17.11.2023 08:59

Фото без опису15 листопада 2023 року відбулося спільне засідання постійних комісій Благовіщенської міської ради з питань планування,  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку і з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, молоді, фізкультури і спорту. Розглянуто ряд питань, які стосувалися затвердження програм та внесення до них змін.  Заслухано звіт про виконання бюджету Благовіщенської міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року у розрізі по населених пунктах; внесено зміни до бюджету громади відповідно до клопотань головних розпорядників коштів.

Особливу увагу члени комісії приділили вивченню питання "Про затвердження Плану формування спроможної мережі закладів освіти Благовіщенської міської територіальної громади". До активного обговорення долучилися начальник відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради та директори закладів освіти громади. Кожен, хто взяв участь у дискусії, висловив свою позицію щодо переваг оптимізації закладів освіти громади.

За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії підготували відповідні висновки і рекомендації.