Шановні хлібороби Благовіщенської громади!

Дата: 19.11.2023 08:26

Фото без описуПрийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади. Ваш трудовий досвід, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Сьогодні, в непростий та вирішальний час, коли наша держава виборює своє майбутнє, ви, наші невтомні трудівники села, продовжуєте працювати, сіяти хліб, вирощувати тварин, піклуватися про продовольчу безпеку країни. Ви не складаєте руки, невтомно працюєте в надскладних умовах.  Висловлюю вам, шановні хлібороби, слова глибокої поваги і вдячності за вашу працю, любов до рідної землі і постійну підтримку наших військових.

Нехай природні стихії обходять вас стороною. Хай ваша мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я і щастя, благополуччя, нових вагомих досягнень та мирного неба!

З повагою, Благовіщенський міський голова

Віталій ДОВГОПОЛИЙ.