Верховна Рада України прийняла Закон про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України

Дата: 20.11.2023 09:21

Фото без описуВерховна Рада України 28 липня 2023 р. 262 голосами «за» прийняла в другому читанні та в цілому проект Закону про дерадянізацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України (реєстр. №8263), який за результатами доопрацювання до другого читання отримав назву «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України». Законом визначено порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць, їх найменування та перейменування, зміни категорій населених пунктів, вирішення інших питань адміністративно-територіального устрою України.

Детальніше ознайомитися із Законом "Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України"