З Днем місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 07.12.2023 08:17

Фото без описуШановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування! Наше з вами головне завдання – працювати на благо територіальної громади та відстоювати її інтереси Незважаючи на нинішню ситуацію сповнену  складних випробувань ми вийдемо ще більш згуртованими, мудрими, толерантними, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу один одному.  Велика подяка кожному хто обрав цей непростий шлях і в злагоджені з іншими  працює,  як єдиний механізм для виконання завдань.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, міцного здоров’я, родинного тепла та стійкості, вдячності від людей і віри в нашу неодмінну Перемогу. Зі святом!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.