Шановні жителі Благовіщенської міської територіальної громади! Щиро вітаю з Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 08:48

Фото без описуЦі дні завжди були часом сімейного єднання, та цьогоріч за родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство – охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна та кордони. Це Різдво під час війни. Ми запам’ятаємо його саме таким. Підлими обстрілами українських населених пунктів і сміливою боротьбою наших Героїв.

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє й обігріє ваші домівки теплом сердець мільйонів християн, що сьогодні по всьому світу підтримують нашу країну в битві з російським злом та моляться за Україну!

Нехай новонароджений Ісус наповнить ваші душі світлом і вірою у Перемогу. Нехай усі наші воїни, які щодня, щогодини та щохвилини боронять нас та весь світ, якнайшвидше повернуться додому, а в Україні запанують мир і спокій. Щоб жодні злі сили не змогли зупинити нас на шляху до Перемоги! Адже навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок.

З Різдвом Христовим!

З повагою, Благовіщенський міський голова Віталій ДОВГОПОЛИЙ.