Шановні жителі громади!

Дата: 31.12.2023 10:36

Фото без описуРік, який минає – це ще один рік війни, боротьби, супротиву та захисту нашої свободи. Підводячи підсумки, хочу висловити слова подяки воїнам Збройних сил України, волонтерам, усім, хто докладає зусиль задля наближення нашої Перемоги.

У нас одне спільне бажання — закінчення війни Українською Перемогою. Де б ми не були, ми загадаємо його разом. І наше бажання обов’язково здійсниться, адже наша сила – у єдності, повазі і доброзичливості один до одного.

Просімо у Бога захисту і благодаті для наших воїнів, щоб всі вони повернулися здоровими і неушкодженими, а на полі битви їх оберігав Ангел-охоронець.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, старост міської ради вітаю усіх з прийдешнім Новим 2024 роком! Бажаю Божого благословення та миру, здоров’я і радості, добра й достатку, злагоди і затишку в кожній родині кожного дня.

Разом до Перемоги!

З повагою, Благовіщенський міський голова Віталій Довгополий.