Громада попрощається із захисником

Дата: 10.01.2024 13:48

Фото без описуІз сумом повідомляємо про те, що у жорстокій війні з російським агресором, під час виконання бойових завдань із захисту України, її свободи і незалежності поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області загинув житель села Грушка Косарчук Руслан Робертович.

Руслан Робертович Косарчук  народився 9 липня 1997 року в с. Грушка. Освіту здобув у Заваллівській школі-інтернаті.  Згодом працював у селі різноробочим.

Після повномасштабного вторгнення росії Руслан Робертович був мобілізований і пройшов військову підготовку за кордоном у Великобританії.  На жаль, в бою із ворогом, захищаючи свою країну, 7 січня 2024 року Руслан Робертович загинув.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Руслана Косарчука. Розділяємо біль вашої втрати. Пам’ять про Героїв, які віддали своє життя за нашу волю і свободу, назавжди у наших серцях.

Інформацію щодо поховання Руслана Косарчука буде повідомлено додатково.