Відбулося пленарне засідання сесії міської ради

Дата: 26.01.2024 15:01

Фото без опису26 січня 2024 року відбулося чергове 39-е пленарне  засідання сесії міської ради. Було прийнято ряд програм, однією з  яких є Програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на території Благовіщенської міської територіальної громади.  Необхідність розроблення Програми викликана великою кількістю безпритульних тварин у межах громади, що в свою чергу сприяє поширенню інфекційних та паразитарних хвороб серед людей, джерелом збудників яких є тварини (собаки), погіршення санітарно-епідеміологічного стану місцевості, якості життя людей, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.

Розглянуто та затверджено тарифи на платні послуги, які надаються Центром надання соціальних послуг Благовіщенської міської ради на 2024 рік. Зокрема, затверджено вартість послуги проживання у стаціонарному відділенні у сумі 5600 грн.

Внесено зміни та доповнення до бюджету територіальної громади на 2024 рік та розглянуто ряд земельних питань.

Старости міської ради прозвітували про проведену  роботу у 2023 році у закріплених за ними старостинських округах.

Підсумком довготривалого процесу вивчення думки жителів громади  щодо перейменування топонімів територіальної громади стало прийняття відповідного рішення.

З усіма рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради.