Громада оплакує свого Героя

Дата: 12.02.2024 14:07

Фото без описуБлаговіщенська громада отримала болючу звістку з фронту. При виконанні обов’язків військової служби в зоні ведення бойових дій по відсічі збройної агресії російської федерації 08 лютого 2024 року загинув житель села Розношенське Охрімович Віктор Валерійович.

Віктор Охрімович народився 14 червня 1978 року в с. Розношенське. Після завершення 9 класів Розношенської загальноосвітньої школи професію механіка здобував у Гайворонському машинобудівному технікумі. Працював у місцевому колгоспі, ТОВ «Розношенське», згодом обробляв власну землю. Його вправні руки всьому давали лад і завжди допомагали  жителям села. Щирий, добрий, товариський, майстер своєї справи – таким він залишиться у спогадах рідних, друзів, знайомих.

09 березня 2023 року Віктор Валерійович був мобілізований і став на захист своєї країни, своїх рідних. На жаль, менше ніж за рік, старший оператор протитанкового відділення Віктор Охрімович, вірний військовій присязі Українському народові, загинув в районі населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття батькам Ользі Петрівні та Валерію Тимофійовичу, дружині Ірині Миколаївні, дітям Леонорі, Ларисі, Андрію та Валентину, рідним та близьким Віктора Валерійовича. Розділяємо біль вашої втрати. Світла пам'ять Герою! Вічна шана усім, хто поліг, захищаючи країну.

Інформацію про поховання Віктора Охрімовича буде повідомлено згодом.