Відбулося засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу та земельних відносин й охорони природи

Дата: 15.03.2024 15:48

Фото без опису12 березня2024 року відбулося засідання постійної комісії Благовіщенської міської ради з питань містобудування, будівництва, агропромислового комплексу та земельних відносин й охорони природи. На засіданні розглянуто 49 земельних  питань, переважна більшість з яких - це питання затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у власність присадибних земельних ділянок, ряд питань про внесення змін до раніше прийнятих рішень та інші питання. Комісією прийнято відповідні рекомендації.