Змагання «Козацько-лицарський гарт» («Котигорошко»)

Дата: 09.04.2024 13:57

Фото без опису       05 квітня 2024 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради  на міському стадіоні зібралися учні 3-4 класів громади для участі у спортивно-патріотичному заході  «Козацько-лицарський гарт» («Котигорошко»). Креативні команди «Юні кіборги»  Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», «Козачата» та «Соколята» Благовіщенського ліцею «Інтелект», «Юні козачата» Великотроянівського  ліцею  та «Незламні серця» Новоселицького ліцею цікаво та творчо представили свої команди. Учасники  змагань  гідно подолали «Смугу перешкод», вправно здійснювали переправу за допомогою мотузки та рухались поміж рухомими маятниками, влучно стріляли з лука  та метали м’ячик в ціль.   Кожна з команд  по-своєму викликала захоплення та симпатію. Діти отримали заряд бадьорості, позитивні емоції від  спортивного азарту та духу командних змагань.