Підготовка учнів до участі у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» розпочалася

Дата: 10.04.2024 08:53

Фото без описуЗ метою підготовки учнів закладів загальної середньої  освіти Благовіщенської міської територіальної громади до участі у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», яка відбудеться 26 квітня 2024 року для середньої вікової групи та 10 травня 2024 року для старшої вікової групи, завідувач центром національно-патріотичного виховання «Патріот» Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Сергій Король провів  навчально-тренувальні  та практичні заняття у Великотроянівському ліцеї та Вільхівському ліцеї імені Леоніда Васильовича Куценка з учасниками гри «Джура» відповідно до запиту та умов проведення гри  «Джура».  Учні отримали консультації та практичні навички з надання медичної допомоги на етапі під вогнем, з  прийомами накладання турнікета,  з  метання умовної «гранати», зі стрільби з пневматичної гвинтівки по мішені та з розбору та збірки навчального автомата АК-74 («без  набоїв»).  Сергій Павлович надає навчально-методичні та практичні рекомендації педагогам ЗЗСО з питань підготовки учнів до участі у грі «Джура» та безпосередньо навчає дітей. За запитом  закладів освіти  такі заняття можуть проводитись як на базі Благовіщенського ЦДЮТ, так і на місцях в закладах освіти.

Отримані навики та знання, рівень фізичної підготовки  учасники команд  зможуть проявити під час гри.