Благовіщенські юні гандболісти – переможці чемпіонату області!

Дата: 15.04.2024 10:44

Фото без опису13 квітня команда Благовіщенської дитячо-юнацької спортивної школи взяла участь у чемпіонаті області з міні-гандболу серед юнаків та дівчат, який проходив у  місті Кропивницький на базі КДЮСШ. Вісім команд - юнаки, дівчата, змішані на двох майданчиках показали всю можливу експресію. Грали без кидка з центру поля, динаміка зашкалювала - мінімум простору, мінімум часу на прийняття рішення - це було захоплююче.

У підсумку  наша команда на чолі з тренерами-викладачами Михайлом Кравцем та Олександром Русавським виборола І місце й стала чемпіоном області з міні-гандболу!

Вітаємо наших юних гандболістів та тренерів із блискучою перемогою, пишаємося ними! Бажаємо наснаги, подальших спортивних досягнень, миру та успіхів.