ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 17.04.2024 09:01

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Юрчука Андрія Володимировича, який загинув 17 квітня 2023 року під час виконання  службових (бойових) завдань в результаті відновлювальних дій позицій в районі населеного пункту Дубово-Василівка Донецької області.

Андрій Володимирович Юрчук народився 27 грудня 1983 року в багатодітній сім’ї. Після закінчення у 2001 році Новоселицької середньої школи, навчався у  Голованівському професійно-технічному училищі, де здобув професію тракториста. З перших днів повномасштабного вторгнення житель села Новоселиця Юрчук Андрій Володимирович став на захист своєї країни.

Щирі співчуття рідним та близьким Андрія Володимировича. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного.