Завершено перший (міський) етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 29.04.2024 09:52

Фото без опису26 квітня 2024 року, з метою популяризації та подальшого розвитку національно-патріотичного виховання як засобу виховання учнівської молоді, підвищення рівня майстерності учасників змагань та відбору кращих роїв для участі у ІІ обласному етапі, Центром національно-патріотичного виховання «Патріот» Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І іський) етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для середньої вікової групи. Це чудова і чесна гра, яка сприяє фізичному розвитку молоді та формуванню кращих рис юних громадян України.

Фото без опису

У заході взяли участь 11 роїв закладів освіти Благовіщенської міської територіальної громади. Команди показали себе у конкурсі «Впоряд», туристсько-спортивній  смузі перешкод, наданні допомоги на етапі під вогнем, метанні умовної «гранати», стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбірці та збірці  навчального автомата АК-74. Вправність команд  оцінювали фахівці з військової справи, працівники другого відділу Голованівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.