Громада оплакує свого Героя

Дата: 30.04.2024 13:02

Фото без описуБлаговіщенська територіальна громада в жалобі: виконуючи громадянський обов’язок, захищаючи Україну і кожного її жителя від загарбників, 28 квітня 2024 року помер житель села Новоселиця Джосан Сергій Віталійович.

Сергій Віталійович Джосан народився 8 травня 1982 року в м. Ульяновка. У 1999 році закінчивши Ульяновську загальноосвітню школу №1, навчався у  професійно-технічному училищі №11 за спеціальністю тракторист, зварювальник. Після здобуття професії працював за спеціальністю у  державній сортодослідній станції в с. Новоселиця.

У 2007 році у Сергія Віталійовича народилася донечка  Анастасія, а у 2012 році - Лілія.

25 лютого 2022 року Сергій Джосан разом з іншими земляками пішов захищати Україну від підлого ворога. За час проходження військової служби був двічі поранений.

15 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання Сергій Джосан отримав важке поранення і в результаті отриманих травм не сумісних з життям помер 28 квітня.

Розділяємо біль утрати разом із рідними та друзями Сергія Джосана та висловлюємо щирі співчуття матері Олені Леонідівні, донькам Анастасії та Лілії, сестрам Оксані Віталіївні та Марині Віталіївні. Низький уклін воїну-захиснику, світла і вічна пам’ять Герою!

Прощання із Сергієм Джосаном відбудеться 01 травня 2024 року об 11.30 за адресою: с. Новоселиця, вул. Садова. 48.