Шановні жителі громади! Щиро вітаю вас з Воскресінням Христовим!

Дата: 05.05.2024 08:06

Фото без описуУ цей важкий для України час ми святкуємо Великдень по-особливому. Святкуємо з глибокою вірою у те, що Христос захистить нашу землю, із щирою молитвою за кожного солдата, за кожну сім’ю, яку розлучила війна, за щасливе майбутнє дітей. Попри усю гіркоту, ми ділимося Великодньою радістю.

Сьогодні ми особливо дякуємо Богу за захист і підтримку. Просимо, щоб Він дав сили нашим захисникам і волонтерам, медикам і всім, хто допомагає нашим військовим, хто працює в тилу.

Віримо, що з Його допомогою Україна подолає ворожу навалу. Віримо у силу молитви! Віримо у міцність Збройних сил! Віримо у нашу перемогу!

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, старост Благовіщенської міської ради бажаю вам і вашим родинам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай Свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Нехай Господь благословить та береже наші родини, нашу громаду та всю Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Благовіщенський міський голова

Віталій ДОВГОПОЛИЙ.