Вшанували загиблих у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 10:52

Фото без описуМинулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і цьогоріч вперше відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.

Для Європи 8 травня — точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними.

Керівництво Благовіщенської міської ради, громадськість, працівники та учні закладів освіти вшанували пам’ять тих, хто боровся з нацизмом, мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації, усіх, хто віддав своє життя за вільну Україну, покладанням квітів до обеліска Слави, пам’ятного знака Борцям за волю України, могил партизанів та невідомих воїнів, могил на Благовіщенському єврейському кладовищі.

Схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.