ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 13.05.2024 08:10

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Пучика Сергія Миколайовича, який помер 13.05.2023 року від бойових поранень, отриманих під час виконання бойових завдань із захисту Батьківщини неподалік села Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Сергій Миколайович Пучик народився 3 вересня 1984 року у селищі Новгородка Кіровоградської області. У 2013 році був активним учасником Революції Гідності, відстоював найважливіші цінності українців: гідність, свободу, незалежність та демократію. Після тих буремних подій переїхав до Вільхового.

24 лютого 2023 року Сергія Пучика мобілізували для виконання військового обовязку.

Сумуємо разом із дружиною, дітьми, рідними та близькими Героя. Вічна слава! Пам’ятаємо кожного