ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ КРІЗЬ ПРОСТІР І ЧАС

Дата: 16.05.2024 13:19

Фото без описуДопоки українські жінки вишиватимуть сорочки, вкладаючи в них всю свою душу і молитви, а українські воїни одягатимуть їх - Україна непереможна!

В умовах війни День вишиванки набув більш сакрального значення. Воно наповнилося силою українського духу, єднання та ідентичності нації. Хоч наші серця згорьовані війною, ми знаходимо силу жити та працювати, посміхатися і цінувати кожну хвилину життя.

Українська культура – це наша зброя, яку бояться вороги і не мають сили знищити. Кожна вдягнена сьогодні вишиванка – це доказ нашої ідентичності.

У Благовіщенському до Дня вишиванки колективи Центру  культури та дозвілля  та Благовіщенської школи мистецтв подарували жителям громади святковий настрій і чудові емоції, а вже традиційний флешмоб із виконання української пісні об’єднав усіх присутніх. Локальні заходи з нагоди Дня вишиванки сьогодні проходять в освітніх, клубних та бібліотечних закладах громади.

Вбираймося у вишиванку! Це наш оберіг, символ свободи та боротьби, надії та віри у ПЕРЕМОГУ!