ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 21.05.2024 08:02

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Чупруна Олександра Віталійовича, який помер 21 травня 2023 року від множинних вогнепальних поранень, отриманих у населеному пункті Дмитрівка Донецької області під час захисту територіальної цілісності та суверенітету Батьківщини.

Олександр Віталійович народився 6 березня 1985 року в місті Ульяновка. Після закінчення навчання у школі №2, у 2002 році вступив до Кіровоградського педагогічного інституту за фахом вчителя фізичного виховання. Далі була військова підготовка в армії та служба у відділі міліції  м. Київ.  26 червня 2020 року старший лейтенант Чупрун О.В. пішов служити за контрактом у Збройні Сили України.

Після повномасштабного вторгнення стрілець-санітар Олександр Чупрун захищав країну у найгарячіших точках: Авдіївці, Пісках, Бахмуті… На жаль, не судилося йому на землі зустріти Перемогу.

Висловлюємо щирі співчуття батькам, дружині, доньці, рідним та близьким Олександра Віталійовича. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного.