День Героїв України. Вклонімося пам'яті українських Героїв, які поклали життя за Батьківщину!

Дата: 23.05.2024 08:51

Фото без опису23 травня Україна відзначає День Героїв. І хоча ця дата не є офіційним державним святом, кожного року вона набуває для нас все більшої величі і знаковості.

Цього дня Україна вшановує тих, хто поклав своє життя на вівтар української незалежності. Ми згадуємо і вклоняємося подвигу українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, воїнів УПА і, звісно ж, Героїв сучасності, які продовжують боротися за свою країну та свободу.

Честь і Слава Героям, які сьогодні стоять на рубежах, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави.

Низький уклін та світла пам’ять полеглим Героям, хто поклав своє вірне синівське серце до ніг Матері – України. Герої не вмирають!

Нехай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, знову запанує мир і злагода. Бажаю добра кожній родині, а нашій країні – перемоги, процвітання, сили і слави!

Слава Героям, які у різні часи нашої історії боронили Україну від загарбників! Слава новітнім Героям! Слава Україні!