Громада попрощається із захисником

Дата: 28.05.2024 11:18

Фото без описуІз сумом повідомляємо про те, що у жорстокій війні з російським агресором поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області 20 травня 2024 року загинув житель с. Грушка Шпак Руслан Миколайович.

Руслан Миколайович Шпак народився 17 грудня 1979 року в м. Ульяновка у багатодітній родині. Навчався у Рівнянській спеціальній школі-інтернаті. Після закінчення працював сантехніком у Новоукраїнській лікарні. Згодом Руслан Миколайович повернувся до Грушки, де працював різноробочим.

На початку 2024 року Руслан Миколайович був мобілізований і став на захист країни.

Висловлюємо щирі співчуття донькам Марині та Любові, дружині Валентині Іванівні, рідним Руслана Миколайовича. Низький уклін воїну-захиснику. Герої не вмирають!

Прощання із Русланом Шпаком відбудеться 29 травня 2024 року.