Вітаємо переможців турніру з гандболу!

Дата: 03.06.2024 12:09

Фото без опису Першого та другого червня в м. Благовіщенське пройшов ХІ Всеукраїнський турнір з гандболу памʼяті вчителя фізичної культури Струтинського Івана Семеновича. До Благовіщенського завітали команди з Кропивницького, Чорноморська (Одеська обл.), смт. Доманівки (Миколаївська обл.), м. Роздільна (Одеська обл.) та Іванівки (Одеська обл.). Змагання проходили у двох вікових групах: 2010-2011 р. н та 2014-2015 р. н. Групу 2010 р. н представляли Благовіщенське, Іванівка, Роздільна та Кропивницький, а в групі 2014 р. н - Благовіщенське, Чорноморськ та Доманівка. Змагання проходили по коловій системі. За результатами змагань: 2010 р.н : 1 місце - Благовіщенське, 2- Кропивницький, 3 - Роздільна, 4- Іванівка. 2014: 1 місце - Благовіщенське, 2 - Доманівка, 3 – Чорноморськ.

Всі команди були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодкими подарунками.