ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 10.06.2024 08:36

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Бругера Сергія Миколайовича, який загинув 10 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Сергій Миколайович народився 21 квітня 1986 року в м. Ульяновка. Після закінчення Благовіщенської школи №2, здобував професію повара-кондитера у Кіровоградському професійно-технічному училищі. Працював у ТОВ «Універсал-плюс». Проживав із сім’єю у Благовіщенському. 10 жовтня 2022 року був мобілізований.

Висловлюємо щирі співчуття батькові Миколі Володимировичу, дружині Олені Василівні, донькам Дар’ї та Вероніці, рідним та близьким Сергія Миколайовича. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного.