Урочисте відзначення учнів-переможців всеукраїнських учнівських олімпіад,  інтелектуальних конкурсів всеукраїнського і міжнародного рівня та педагогів, які підготували учнів-переможців

Дата: 17.06.2024 08:32

Фото без опису14 червня 2024 року  в сесійній залі Благовіщенської міської ради проведено   урочистості  з нагоди відзначення  переможців всеукраїнських учнівських олімпіад,  інтелектуальних конкурсів всеукраїнського і міжнародного рівня та педагогів, які підготували учнів-переможців.

Щорічно учні закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної  громади беруть участь у всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних дисциплін, інтелектуальних конкурсах міжнародного та  всеукраїнського рівнів.

У 2023-2024 навчальному році 263 учні взяли участь у I та II етапах олімпіад, перемогу здобули 88 учнів, з них: 35  учнів  стали учасниками обласного етапу, здобувши 16 призових місць на III  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  - дипломів I, II, III ступенів з навчальних предметів: історії, технології, англійської мови, правознавства, географії, математики, української мови та літератури, фізики, і  перемогу  в IV етапі  Всеукраїнської олімпіади з історії - диплом II ступеня МОН України.

Приємно зазначити про вагомі досягнення учнів нашої громади, а саме: 12 призових місць у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів здобули учні Благовіщенського академічного ліцею  «Лідер» Благовіщенської міської ради, 4 призових місця - учні з Новоселицького ліцею Благовіщенської міської ради, Вільхівського ліцею імені Леоніда Васильовича Куценка Благовіщенської міської ради, Кам’янобрідської гімназії Благовіщенської міської ради.

Нагороду МОН України, Диплом II ступеня, здобула учениця Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» Благовіщенської міської ради, переможниця IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Дипломами МОН України I та II ступенів нагороджені 2 учениці-переможниці IV етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, які здобувають освіту у Благовіщенському академічному ліцеї  «Лідер» Благовіщенської міської ради та Кам’янокриничанській гімназії.

Ознайомитися із досягненнями учнів  громади можна  за покликанням:https://docs.google.com/document/d/19U6vVNyTrkW0gSjAbYAEiq_SPnadY8q7/edit?usp=sharing&ouid=106807096568099695133&rtpof=true&sd=true