Шановні фермери та працівники фермерських господарств! Вітаю вас з  Днем фермера!

Дата: 19.06.2024 08:45

Фото без описуУ сьогоднішній важкий час ваша праця є особливо важливою й одночасно важкою. Поки наші військові продовжують боронити країну від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Від початку війни ви допомагаєте Збройним Силам України матеріально та фінансово, і робите це попри всі труднощі. Велика подяка вам за підтримку і розуміння.

Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам, щедрих врожаїв та міцного здоров’я! Разом до Перемоги!

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.