Громада попрощається із захисником

Дата: 21.06.2024 13:27

Фото без описуІз сумом повідомляємо про те, що у жорстокій війні з російським агресором в районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини загинув житель Благовіщенського Забуранний Микола Миколайович.

Микола Забуранний народився 26 травня 1984 року в м. Благовіщенське. Після навчання у загальноосвітній  школі №1, здобував професію столяра у Благовіщенському професійно-технічному училищі. Потім проходив військову службу. Після повернення до рідного міста, Микола Миколайович працював різноробочим.

26 червня 2023 року М.М. Забуранного було мобілізовано для захисту цілісності та суверенітету України. 1 січня 2024 року рідні втратили із ним зв’язок і Микола Забуранний вважався у числі зниклих безвісти. На жаль, найгірше підтвердилося.

Висловлюємо щирі співчуття матері Світлані Петрівні, сестрі Анні, рідним та знайомим Миколи Забуранного, розділяємо ваш біль втрати. Низький уклін воїну-захиснику.

Прощання із захисником відбудеться 22 червня 2024 року у м. Благовіщенське.