Отримуйте військово-обліковий документ з QR-кодом в усіх ЦНАПах України

Дата: 25.06.2024 16:48

Фото без описуВід сьогодні українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.

Як це працює❓

Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу 👉🏻 надає актуальні дані про себе та підтверджує їх 👉🏻 адміністратор вносить дані в електронну систему 👉🏻 інформація автоматично підтягується в Оберіг 👉🏻 заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом За вашим бажанням адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або одразу роздрукує його. Він має таку ж юридичну силу, як і документ в електронній формі, тож вибирайте для себе, який варіант зручніший. Якщо раніше отримували витяг із печаткою та підписом про уточнення даних, зможете повторно звернутися до ЦНАПу та отримати новий із QR-кодом. Документ дійсний 1 рік з моменту формування. ⏳ Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАПі в середньому триває до 15 хвилин.

Тож економте свій час та виконуйте норму закону за лічені хвилини. Знаходьте найближчий ЦНАП на мапі.