Всеукраїнський забіг “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України”, що цьогоріч відбудеться 31 серпня

Дата: 05.07.2024 14:20

Фото без опису  Проведення забігу традиційно відбувається напередодні Дня пам’яті захисників України, та є щорічною традицією вшанування полеглих Героїв.

Під час забігу кожен учасник має подолати обрану дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за волю України у період з 2014 по 2024 роки та поділитися життєписом Захисника чи Захисниці з тегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024 у соціальних мережах.

Фото без опису

Організатори заходу - Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за участі обласних та Київської міської військових адміністрацій, Міноборони, МВС, МЗС, СБУ, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, ГО "Славетні епохи України", ГО "Незламні Матері України", ГО “Асоціація медиків Революції Гідності”, ВГО “Легіон АТО”, ГС “Труханів острів”.

Фото без опису

Реєструйтесь за посиланням: