ПАМ’ЯТАЄМО. ВШАНОВУЄМО. ДЯКУЄМО

Дата: 11.07.2024 10:49

Фото без описуБлаговіщенська громада вшановує пам’ять Героя-земляка Кондратюка Володимира Валентиновича, який загинув 11 липня 2023 року, захищаючи країну від ворога на Запорізькому напрямку.

Кондратюк Володимир Валентинович народився 1 жовтня 1976 року в Благовіщенському. Закінчивши у 1993 році школу №2, вступив у Донецький політехнічний інститут, щоб здійснити мрію і стати спеціалістом з ІТ-технологій. Після навчання повернувся у рідне місто і працював у податковій інспекції. Згодом переїхав до Києва, одружився з Вікторією Ігорівною, став батьком довгоочікуваної донечки Вероніки і приватним підприємцем.

У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації Володимир Валентинович пішов добровольцем боронити свою державу, свою родину. Після проходження навчання за кордоном, став у стрій відважних захисників.

Щирі співчуття матері, дружині, донечці. рідним та близьким Володимира Кондратюка. Він віддав своє життя за Україну, за кожного її жителя та назавжди залишиться в наших серцях! Вічна слава Герою! Пам’ятаємо кожного!