Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

Чи вправі центри зайнятості під час розслідування страхових випадків проводити перевірки роботодавців?

Дата: 11.11.2024 13:25
Кількість переглядів: 34

Фото без описуТак, центри зайнятості наділені таким правом.

Нагадаємо, що Порядок розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення затверджено наказом Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства внутрішніх справ України від 10 вересня 2024 року                           23492/439/620, постановою правління Пенсійного фонду України від 10 вересня 2024 року № 27-1 (набрали чинності 30 жовтня 2024 року), зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 27 вересня 2024 року за № 1462/42807 (далі Порядок).

Підпунктом 3 пункту 5 Порядку передбачено, що одним із елементів розслідування є проведення виїзних планових та позапланових перевірок страхувальників (у разів потреби). До числа страхувальників належать і роботодавці.

За результатами розслідування складається акт, форма якого є додатком до Порядку.

Порядок розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення доступний за посиланням: http://surl.li/xvlsqs

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь