Благовіщенська міська територіальна громада

Голованівського району Кіровоградської області

14 грудня - День ліквідатора

Дата: 14.12.2025 08:00
Кількість переглядів: 60

Фото без опису14 грудня в Україні вшановується День ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції — день пам’яті, глибокої шани та вдячності людям, які проявили виняткову мужність і самопожертву заради безпеки майбутніх поколінь.

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи — це символ відповідальності, відваги та громадянського обов’язку. У надзвичайно небезпечних умовах вони стали на захист країни й усього людства, зупинивши одну з найбільших техногенних катастроф в історії.

Висловлюємо щиру вдячність усім ліквідаторам за їхній неоціненний внесок, силу духу та самовіддану працю. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та бажаємо міцного здоров’я, миру, родинного затишку й належної підтримки всім, хто сьогодні серед нас.

Подвиг ліквідаторів Чорнобиля назавжди залишиться в історії України як приклад єдності, відповідальності та людяності.

Вічна пам’ять загиблим. Глибока шана живим.

Віталій ДОВГОПОЛИЙ,

Благовіщенський міський голова.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь